Warna Tema        
Saiz Tulisan -A A +A
 

Alamat Mahkamah

No.Tel

Alamat Email

Mahkamah Tinggi Kuantan
Kompleks Mahkamah Kuantan
Bandar Indera Mahkota
25200 Kuantan
Pahang Darul Makmur
09-5707070

Mahkamah Tinggi Kuantan
mtkuantan@kehakiman.gov.my

Pejabat Pendaftaran Mahkamah Tinggi Kuantan
mtkuantanadmin@kehakiman.gov.my

Mahkamah Tinggi Temerloh
Jalan Dato' Awang Ngah
28000 Temerloh
Pahang Darul Makmur
09-2962133/ 2340/ 2346

Mahkamah Tinggi Temerloh
mttemerloh@kehakiman.gov.my

Pejabat Pendaftaran Mahkamah Tinggi Temerloh
mttemerlohadmin@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Kuantan
Kompleks Mahkamah Kuantan
Bandar Indera Mahkota
25200 Kuantan
Pahang Darul Makmur

09-5707070

Mahkamah Sesyen Kuantan 1
mskuantan1@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Kuantan 2
mskuantan2@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Kuantan 3
mskuantan3@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Kuantan 4
mskuantan4@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Temerloh
Jalan Dato' Awang Ngah
28000 Temerloh
Pahang Darul Makmur
09-2962133/ 2340/ 2346

Pentadbiran Mahkamah Temerloh
temerloh@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Temerloh 1
mstemerloh1@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Temerloh 2
mstemerloh2@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Raub
Jalan Bukit
27600 Raub
Pahang Darul Makmur
09-3551033 / 2741 Mahkamah Sesyen Raub
msraub@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Khas PATI Kemayan
Depot Imigresen Kemayan
28380 Bera
Pahang Darul Makmur

09-2962133/ 2340/ 2346 Mahkamah Sesyen Khas PATI Kemayan
mskemayan@kehakiman.gov.my
Mahkamah Majistret Kuantan
Kompleks Mahkamah Kuantan
Bandar Indera Mahkota
25200 Kuantan
Pahang Darul Makmur
09-5707070

Mahkamah Majistret Kuantan 1
mmkuantan1@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Kuantan 2
mmkuantan2@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Kuantan (S)
mmkuantan3@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Kuantan (Trafik) & Kanak-kanak
mmkuantan4@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Temerloh
Jalan Dato' Awang Ngah
28000 Temerloh
Pahang Darul Makmur

09-2962133/ 2340/ 2346

Mahkamah Majistret Temerloh
mmtemerloh@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Raub
Jalan Bukit
27600 Raub
Pahang Darul Makmur

09-3551033 / 2741

Mahkamah Majistret Raub
mmraub@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Pekan
Jalan Tengku Ampuan
26600 Pekan
Pahang Darul Makmur

09-4221133

Mahkamah Majistret Pekan
mmpekan@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Rompin
Jalan Mahkamah
26800 Rompin
Pahang Darul Makmur

09-4146464

Mahkamah Majistret Rompin
mmrompin@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Maran
Jalan Temerloh-Maran
26500 Maran
Pahang Darul Makmur

09-4777448

Mahkamah Majistret Maran
mmmaran@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Bentong
Jalan Aras
28700 Bentong
Pahang Darul Makmur

09-2221378

Mahkamah Majistret Bentong
mmbentong@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Jerantut
Kawasan Pejabat Daerah Jerantut
27000 Jerantut
Pahang Darul Makmur

09-2662399

Mahkamah Majistret Jerantut
mmjerantut@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Kuala Lipis
Bukit Mahkamah
Km.2 Jalan Kuala Lipis - Benta
27000 Kuala Lipis
Pahang Darul Makmur

09-3121464

Mahkamah Majistret Kuala Lipis
mmkualalipis@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Cameron Highlands
Tanah Rata
39000 Cameron Highlands
Pahang Darul Makmur

09-4911123

Mahkamah Majistret Cameron Highlands
mmcameronhighlands@kehakiman.gov.my